O Nas

Portal sukcesywniezdrowi.pl poświęcony będzie jednemu bohaterowi, jakim jest człowiek. Stworzymy mu harmoniczny świat, w którym będzie mógł się odnaleźć w odpoczynku i w czasie pracy.

Pamiętamy o tym, że:

Aby odnieść sukces każdy z nas musi dać z siebie 100% siebie.

Aby dać z siebie 100% każdy z nas musi się zregenerować

Aby się zregenerować musi zadbać na 100% o siebie

O tym będą artykuły, które będą nasycone troską o człowieka, o każdego z nas.

Znajdziecie tu artykuły na temat tego, jak żyć zgodnie z naturą, jak zadbać o swój styl życia, jak znajdować motywację do działania i jak działać, żeby odnosić sukces zawodowy i osobisty.

To są nasze propozycje, jednak jesteśmy otwarci na to, czego od nas oczekujesz. Pisz, zgłaszaj pomysły. W końcu istniejemy tu dla Ciebie i Twojej harmonii życia

Magdalena Wójcik

Magdalena Wójcik

Natura wciąż jest dla niej zagadką, którą krok po kroku odkrywa tuląc się do drzew i pobierając z niej energię. Odkrywa lecznicze cechy ziół, słońca i Matki Ziemi. Pozwala oderwać się od rzeczywistości i zanurza się w wiedzy świadomej równowagi za pomocą technik medytacyjnych. Praktykuje medycynę holistyczną, za pomocą której wyleczyła swego syna  z choroby nowotworowej. Uczy jak odkrywać samego siebie i jak czerpać z tego siłę i radość.  Jest instruktorem Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet Beregini. Studiuje Recall Healning/ Totalną Biologię.

Basia Wach

Każdego dnia odkrywa tajemnice ludzkiego ciała i umysłu. Odkąd w 2014 roku postawiła na zdrowie i schudła 70kg jej życiową misją stało się pomaganie takim kobietom jaką była niegdyś sama, osiągnąć swoją wymarzoną figurę przy okazji poprawiając zdrowie. Rozwój osobisty to jej druga pasja dlatego motywuje innych do pozytywnego myślenia poprzez grupę "ODWAŻ SIĘ ŻYĆ". Uważa, że każdy dzień jest szansą do nowego lepszego życia i wszystko zależy czasem od jednej małej decyzji, która pociąga za sobą kolejne, prowadzące do sukcesu. Chętnie niesie pomoc innym i pokazuje jak wprowadzić zdrowy styl życia w naszą codzienność. Zanim zrezygnujesz SPRÓBUJ być może okaże się, że to Twoja życiowa pasja którą w sobie odkryjesz.

Basia Wach
Łukasz Szulim

Łukasz Szulim

Od 2005 roku pasjonat rozwoju osobistego i pracy nad motywacją. Ciągle stawia na zdobywanie nowej wiedzy i rozwijanie umiejętności zarówno w zakresie sprzedaży, budowania relacji oraz przewodzeniu wydajnym zespołom. Wynikiem tego są liczne kursy i szkolenia, w których bierze nieprzerwanie udział od 2008 roku. Praktyk zarówno w biznesie tradycyjnym, marketingu internetowy oraz network marketingu. Mnogość pasji i wszechstronność zainteresowań sprawia, że czuje i radzi sobie dobrze w każdych okolicznościach. Praca z ludźmi to nie tylko sposób życia czy zarabiania pieniędzy, ale to przede wszystkim misja jaką Łukasz sobie wyznaczył. Chętnie niesie pomoc pokazując nowe możliwości zarabiania i stylu życia każdemu kto jest już na to gotowy.

www.LukaszSzulim.pl

Angelika Kruszyńska

Pasjonatka zdrowego stylu życia i sportu. Absolwentka biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej, realizowała prace badawcze na komórkach nowotworowych, szukając naturalnych substancji o aktywności przeciwnowotworowej, o czym na pewno będzie można przeczytać w artykułach. Stąd zamiłowanie do naturalnych sposobów wspomagania leczenia różnych chorób. Zdobyła również dyplom dietetyka i uczestniczy w wielu szkoleniach i wydarzeniach związanych z rozwojem wiedzy na temat diet specjalistycznych. Chętnie odpowie na każde pytanie związane z dietoterapią różnych schorzeń, a także na temat diety redukcyjnej czy żywienia w sporcie, gdyż jest to jej prawdziwą pasją. Sposobem na odpoczynek od czynności dnia codziennego są treningi tajskiego boksu w klubie Puncher Wrocław. Lubi wyzwania i kieruje się mottem, że życie to ciągła walka.

Nie można się poddawać, tylko uparcie dążyć do osiągnięcia swoich celów i pełni szczęścia.

Angelika Kruszyńska